Pasieka Dobry Miodek - Miód Wrocław (Maślice)

Naturalnie zdrowe miody | Pasieka Wrocław i okolice. Zapraszamy Cię do naszej pasieki gdzie produkujemy naturalne i tradycyjne miody od własnych pszczół. U nas kupisz miód z nektaru roślin z od pszczelarza.

3,00

Strona skatalogowana w kategorii "Zdrowie i Uroda" dnia 05.02.2024

Zobacz wpis

Dobry homeopata

Wyszukaj najlepszego specjalistę od homeopatii w swoim mieście. Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę, aby odnaleźć najlepiej ocenianego homeopatę w Twoim mieście i ciesz się zdrowiem na długi czas. Wybierz nieinwazyjne leczenie oraz brak skutków ubocznych.

3,00

Strona skatalogowana w kategorii "Zdrowie i Uroda" dnia 11.01.2024

Zobacz wpis

W jaki sposób można wygodnie i szybko otrzymać receptę na lekarstwa

Terminy do tradycyjnych lekarzy niejednokrotnie są dość długie, co w przypadku choroby i potrzeby zaczęcia leczenia nie jest dobre. Z tego też powodu w ostatnim czasie coraz większą popularnością się cieszy propozycja zdalnych konsultacji lekarskich, bez konieczności wizyty w przychodni. Tego typu usługi świadczy chociażby firma Telemedika.

2,33

Strona skatalogowana w kategorii "Zdrowie i Uroda" dnia 02.11.2023

Zobacz wpis

Na co zwracać uwagę podczas wyboru psychologa

Jeśli ktoś będzie potrzebował psychologicznego wsparcia, to istotne będzie aby poszukał odpowiedniego specjalisty. Może na przykład w tym celu wykorzystać wyszukiwarkę, i po podaniu w niej słów psychoterapeuta online przeglądnąć zwrócone wyniki. Obowiązkowo sprawdzić też należy, jakie opinie wystawiono na temat sprawdzanego lekarza, te

3,80

Strona skatalogowana w kategorii "Zdrowie i Uroda" dnia 12.10.2023

Zobacz wpis

Wpisy Premium